Kthehu lart

Ky është hiti i ri i Kidda-s, shpejt me një bashkëpunim të madh

Ky është hiti i ri i Kidda-s, shpejt me një bashkëpunim të madh GazetaExpress

Këngëtari i talentuar Kidda ka sjell këngën e tij më të re “Bye Bye” që është shndërruar shumë shpejt në një hit

Ai ka lansuar para një dite një këngë të re që quhet “Bye Bye”, që është bërë një hit nëpër tek fansat e tij.

Por, kjo këngë nuk do të jetë e vetmja që Kidda do ta lansojë këtë verë.

Ai pritet që të vije edhe me një këngë tjetër, që Express ka mësuar me burimet e saj që do të jetë një bashkëpunim që për momentin janë anonim. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Prill 2018 19:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera