Kthehu lart

Kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike? Kjo video tregon më së miri

Kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike? Kjo video tregon më së miri GazetaExpress

Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më seksi?

Një video, e publikuar muaj më parë, me shumë gjasë e zbërthen këtë dilemë.

Bukuroshja e ekranit, Rashel Kolaneci, duket t'i ketë të pasmet më bombastike nga të gjitha shqiptaret.

E ftuar në emisionin "Shiko kush luan", Rashel u bë protagoniste e një vallëzimi tejet joshës.


Të pasmet e saj ishin ato që tërhoqën vëmendje të veçantë, duke lënë gojëhapur të gjithë.

Rasheli u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”.

Për një sezon të tërë ajo tërhoqi vëmendjen e publikut dhe të njejtën gjë e bëri më vonë edhe te “Procesi Sportiv”. 

Rasheli ua ka rrëmbyer zemrën të gjithëve me linjat e saj trupore, për të cilat çdo vajzë do e kishte zili.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 19:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera