Kthehu lart

Kur ende nuk ishte e famshme, shikoni si dukej Eva Murati dikur

Kur ende nuk ishte e famshme, shikoni si dukej Eva Murati dikur GazetaExpress

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara deh të dashura të publikut.

Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale. 

Nuk mbetet jashtë përfoljeve mediatike dhe lishja disa vjeçare me djalin e ish Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto knga koha kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 12:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera