Kthehu lart

Krejtësisht transparente, Enca ju zbulon pjesët e saj më intime

Krejtësisht transparente, Enca ju zbulon pjesët e saj më intime GazetaExpress

‘Pse më doni' shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse.

Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 17:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera