Kthehu lart

Klaudia Pepa vijon me dedikimet e ngrohta: Dashuria ime!

Klaudia Pepa vijon me dedikimet e ngrohta: Dashuria ime! GazetaExpress

Është një nga balerinat më të njohura në vendin tonë, e cila aktualisht e vijon karrierën e saj në Itali.

Por vetëm pak ditë më parë balerina Klaudia Pepa ka qenë gjithashtu moderatore e edicionit të 20-të të festivalit “Kënga Magjike”. 

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto duke kujtuar kohët e kaluara në këtë festival. 

Në këtë foto ajo ka pozuar me motrën e saj Pamela Pepa duke u dukur të dyja tejet elegante dhe në formë. “Dashuria ime”,-shkruan Klaudia në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2018 13:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera