Kthehu lart

Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro!

Kjo veshje e Elvana Gjatës kushton 700 euro! GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjata kohët e fundit ka publikuar në rrjete sociale foto mjaft të këndshme ku duket se është në xhirimet e ndonjë produksioni të ri muzikor.

Mirëpo duket një nga veshjet e fundit të publikuara prej saj duket se arrin në shifrën e 700 eurove. 

Bëhet pikërisht fjalë për këtë “jumpsuit” i cili vjen nga një markë mjaft e njohur botërore. Nuk është hera e parë që çmimet e veshjeve të vipave kanë interes./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 12:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera