Kthehu lart

Kjo nuk pritej! Olsi i Big Brother tashmë dhe aktor...

Kjo nuk pritej! Olsi i Big Brother tashmë dhe aktor... GazetaExpress

Ish-banori i Big Brother Olsi Klosi tashmë duket se do e shohim në profesionin e aktorit.

Ai ka publikuar një video ku tregon se është duke xhiruar një skenë filmi. Ai gjendet së bashku me regjisorin Drilon Hoxha në filmin “Dashuria Smjafton”. Kjo duket një sfidë mjaft interesante për Olsin./Gazeta Express/

Credit: @Mola.Qe.Ha.Plackat...????????????
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 20:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera