Kthehu lart

Kjo këngëtare sjell një super këngë për Shën Valentin

Kjo këngëtare sjell një super këngë për Shën Valentin GazetaExpress

Shën Valentini ka ardhur e më të edhe shumë këngë interesante

Disa balada por kësaj radhe kemi zgjedhur një këngë ritimike por që është e mbushur përplot vargje dashurie.

Është kjo këngëtarja Alberita Preni e cila sot ka dhënë premierë këngën “Marre”, një këngë që është plot ritëm me një tekst dashurie të shkruar nga Petro Xhori dhe GT.

E muzika është bërë nga kantautori i njohur shqiptar Irkenc Hyka. 

Kënga është dhënë premier sot dhe shumë shpejt është duke arritur në 10 000 klikime. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 20:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera