Kthehu lart

Kjo këngëtare shqiptare arrin në 2 milion ndjekës

Kjo këngëtare shqiptare arrin në 2 milion ndjekës GazetaExpress

Është një nga këngëtaret shqiptare, të cilën e kemi parë gjithnjë shumë të dhënë pas rrjeteve sociale dhe gjithashtu pas ndjekësve të saj.

Duket se gjatë ditës së sotme këngëtarja Enca ka arsye të festojë, pasi numri i saj i ndjekësve ka arritur të 2 milion. Ajo e ka ndarë këtë fakt në rrjete sociale duke theksuar se është e vetmja artiste shqiptare që ka arritur një shifër të tillë ndjekësish./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 17:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera