Kthehu lart

Kjo është jeta që bën tash Zana e “Familjes Moderne”

Kjo është jeta që bën tash Zana e “Familjes Moderne” GazetaExpress

Aktorja Yllka Gashi, e cila jeton me bashkëshortin dhe vajzën e saj në Amerikë, shfaq në rrjetin social Instagram jetën e saj.

Njëra ndër aktoret më të përfolura nga serialu “Familja Moderne”, nuk shihet më aktive në profesionin e saj, ndërsa në rrjete sociale shpalosë përditëshmërinë e saj në SHBA.

Më poshtë gjeni fotografitë e saj me vajzën e tij Ninën dhe bashkëshortin:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Prill 2018 18:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera