Kthehu lart

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin

Kjo është kënga më e re e Robert Berishës në bashkëpunim me Elin GazetaExpress

Robert Berisha dhe këngëtarja nga Shqipëria vijnë bashkë në këngën 'Vetëm një mesazh'.

Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”.

Ky projekt i dyshes është realizuar në mënyrë të veçantë me tekst të Avni Qahilit, muzikë dhe orkestrim të Kristi Pashës e me violinë të Mentor Sylejmanit.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube ku besohet se do të mirëpritet nga publiku. Eli Malaj - Vetem Nje Mesazh ft. Robert Berisha (Official Video)

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 14:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera