Kthehu lart

Kjo bukuroshe latine po i 'çmend' meshkujt në rrjetet sociale

Kjo bukuroshe latine po i 'çmend' meshkujt në rrjetet sociale GazetaExpress

Shumë prej femrave më seksi në botë janë latine.

Rosa Acosta është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 1.5 milion njerëz.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të "nxehta" të seksbombës latine. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 20:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera