Kthehu lart

Kim tregon prapaskena nga xhirimi i show-ut të saj

Kim tregon prapaskena nga xhirimi i show-ut të saj GazetaExpress

Kim Kardashian ka shpërndarë imazhe të rralla bashke me Kylie dhe Kris derisa pritet që së shpejti të fillojë sezona e 16 e “Keeping Up With The Kardashians”

Sezona 16 e “Keeping Up With The Kardashians” është gati.

Kiur të martën Kim Kardashian ka treguar disa nga prapaskenat e emisionit të parë para 127 milionë përcjellësve në Instagram.

Emisioni pritet që të transmetohet më 31 mars, derisa bukuroshja në këto foto shihet bashkë me nënën e saj Kris Jenner dhe gjysmë motrën e saj Kylie Jenner derisa poshtë fotografisë ka shkruar “Sezoni 16 pritet të vije në marsin e 2019”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 19:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera