Kthehu lart

Kim Kardashian mbush Instagramin me foto me bikini

Kim Kardashian mbush Instagramin me foto me bikini GazetaExpress

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini.

37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte postuar disa foto të tjera, por me bikini të ndryshme.

Kimi pati një periudhë të shkurtër mungese në Instagram pasi motra e saj, Khloe Kardashian lindi një vajzë, por duket se është kthyer më fuqishëm se kurrë në rrjetin social.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 19:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera