Kthehu lart

Kështu u dukeshin Ibrahim Rugova dhe bashkëshortja pak para martesës

Kështu u dukeshin Ibrahim Rugova dhe bashkëshortja pak para martesës GazetaExpress

Presidenti historik, Ibrahim Rugova është një prej figurave më të dashura për popullin shqiptar.

Jashtë karrierës së tij letrare dhe asaj politike, Rugova ishte i martuar me Fanën me të cilën krijoi familje. Ata u bënë prindër të tre fëmijëve, Mendimit, Ukës, dhe Teutës

Ndërkohë nëpër internet po qarkullojnë një fotografi të veçanta nga rinia e çiftit Rugova.
Vërehet se Fana kur ishte e re kishte një bukuri të rrallë natyrale, larg produkteve të make-up. E presidenti edhe në rininë e tij ishte i kujdesshëm në paraqitje.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 08:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera