Kthehu lart

Kështu reagon Lindon për lajmin se Elinel po përmbyll karrierën

Kështu reagon Lindon për lajmin se Elinel po përmbyll karrierën GazetaExpress

Lindon dhe Elinel kanë bashkëpunuar në hitin 'T'kom dasht'.

Po qarkullojnë lajmet se Elinel po e përmbyll karrierën muzikore, ndërsa artisti Lindon siç duket këtë e mësoi në intervistën për emisionin 'Sevenbizz'.

Se çfarë thotë Lindon për këtë, mund ta kuptoni në videon më poshtë: SEVENBIZZ | Pauza e Lindonit që i paraprin befasive

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 15:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera