Kthehu lart

Kështu po e pret Krenarin, Luana Vjollca

Kështu po e pret Krenarin, Luana Vjollca GazetaExpress

Bukuroshja dhe këngëtarja Luana Vjollca është veshur e tëra me të kuqe për Ditën e të Dashuruarve

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet para një oxhaku derisa duket provokative me fustanin e saj

Këngëtarja sikur është në pritje te të dashurit të saj, Krenar Çoçaj, me të cilin kaluan pushimet në St Moritz të Zvicrës për më shumë se një javë.

Ata ka dy ditë që janë rikthyer dhe Shën Valentini i ka ribashkuar ata pas një ndarje jo me të gjatë se 24 orë.

Luana ka paralajmëruar se do të realizojë një këngë të re së shpejti. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 23:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera