Kthehu lart

Kështu e feston Shën Valentinin modelja trashaluqe

Kështu e feston Shën Valentinin modelja trashaluqe GazetaExpress

Kelly Brook, e njohur për format e saj të kolme por seksi, ka pozuar shumë nxehtë për festën e Shën Valentinit dhe fotot ia ka bërë i dashuri i saj, Jeremy Parisi.

Ajo ka kohë që është në lidhje me Paris madje edhe fotot zgjedh që më së shumti t’ia bën ai.

E këtë 28 vjeçarja e ka bërë në krevat derisa ka treguar para aparatit te të dashurit se çfarë femre cipë është. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 22:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera