Kthehu lart

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes! GazetaExpress

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj

Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në det më në formë se kurrë. 

“Vajza e ditëlindjes”,-shkruan Marina krahas fotos. Ndonëse prej disa kohësh qarkullon në media lajmi për shtatzëninë e saj në këtë foto e shohim Marinën më në formë se kurrë dhe me një bark të sheshtë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 19:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera