Kthehu lart

Këngëtarja shqiptare i 'mashtroi' të gjithë, zbuloni çfarë i ka bërë vetes

Këngëtarja shqiptare i 'mashtroi' të gjithë, zbuloni çfarë i ka bërë vetes GazetaExpress

Ndryshe nga sa ishim mësuar ta njihnim më parë, ajo ka treguar nga vetja anën e saj më sensuale.

Në postimet e fundit Elhaida Dani, një nga zërat më të mirë në vend, ka eksperimentuar pafund me pamjen e saj. Nuk ka kursyer gjithashtu dhe pozat sensuale. 

U tha se pësoi ndryshim drastik por jo. Ishte një manipulim i vogël por i bukur. Bëhet fjalë për Elhaida Danin dhe lojën e saj të fundit. 

Herë bjonde e herë brune...Gjithashtu ajo është shfaqur me folkë të prera shkurt dhe më pas me flokë të gjata. Por nuk dihet se cili është modeli i saj në të vërtetë.

/Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 23:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera