Kthehu lart

Kejvina Kthella ul reçipetat në ballkon, shastisen fansat

Kejvina Kthella ul reçipetat në ballkon, shastisen fansat GazetaExpress

Velina e 'Xing' me Eraml Mamaqin është më aktive se kurrë në rrjetet sociale. 

Kejvina Kthella  shpesh ndan foto me bikini nga [plazhi, por këtë herë ka guxuar edhe më tepër. 

Ajo shfaqet në ballkon, teksa ka tentuar të ulë reçipetat.

Kaq ka mjaftuar për të përvëluar fansat e saj të cilët kanë shpërthyer në komentet e tyre./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Korrik 2018 17:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera