Kthehu lart

Kejvina Kthella me mbathje në ballkon, nxjerr të pasmet në mesin e ditës

Kejvina Kthella  me mbathje në ballkon, nxjerr të pasmet në mesin e ditës GazetaExpress

​ Kejvina Kthella ka goditur sërish me një nga postimet e saj . 

Velian bionde është shfaqur sa sensuale po aq edhe preovokuese. Velian e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin  mban veshur një bady që i nxjerr në shesh të pasmet e saj bombastike. 

Në mesin e ditës dhe e zhveshur në ballkon. Këtë herë po që ka ngritur temperaturat vajza sexy e emisionit ‘Xing’./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 12:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera