Kthehu lart

Kaq seksi dhe joshëse nuk e kemi parë Alesia Bamin

Kaq seksi dhe joshëse nuk e kemi parë Alesia Bamin GazetaExpress

Velina e emisionit “Stop” Alesia Bami tregon gjithnjë në rrjete sociale linjat e saj.

Këtë herë e shohim më seksi dhe në formë se kurrë ku shfaqet me një make-up që i nxjerr në pah tiparet. Përvec pjesëmarrjes së saj në emisionin “Stop”, Alesian e kemi parë shpesh pjesë të pasarelave apo me sete të ndryshme fotografike në rolin e modeles./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Shtator 2018 10:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera