Kthehu lart

Ju kujtohet Miloti, i dashuri i Gentës? Ja me kë është martuar dhe me çka merret tani

Ju kujtohet Miloti, i dashuri i Gentës? Ja me kë është martuar dhe me çka merret tani GazetaExpress

Muzikanti, Milot Binaku tashmë njihet për lidhjet e tij të dashurisë, madje me fytyra të njohura publike, shkruan Magazina al.

Mirëpo, ajo që bëri bujë ishte lidhja me këngëtaren nga Gjilani, Genta Ismajli me të cilën kaluan pothuajse 6 vite, lidhje kjo që rezultoi e pasuksesshme.

Megjithatë, pavarësisht kësaj edhe pse Genta vazhdon ende të jetë ’single’, Miloti ka ndërruar statusin i cili poashtu ka disa vite që është me Vjosa Shehun, ku u martuan së fundmi dhe janë prindër të një vajze.

Mesa duket, Miloti përveç karrierës muzikore është përkushtuar tejet edhe ndaj familjes dhe njëkohësisht po merret me biznese të tjera.

Më poshtë ndiqni disa imazhe:


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Prill 2018 17:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera