Kthehu lart

Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni çfarë bën sot

Ju kujtohet Klodi i BB3? Shikoni çfarë bën sot GazetaExpress

Ai ka qenë një nga banorët më në zë të të gjitha edicioneve të Big Brother.

Bëhet fjalë për Klodian Çela ish-banori i Big Brother 3, i cili u bë i njohur për shkak të prirjeve të tij homoseksuale. 

Tashmë ai prej vitesh jeton dhe punon në Itali, por këtë herë është takuar me një tjetër personazh të njohur. 

Bëhet fjalë për ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana, i cili ka publikuar një foto me të në rrjete sociale, ndërkohë që ndodheshin të dy në stadium./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 22:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera