Kthehu lart

Ju kujtohet aktorja e parë e "Kosem"? Shikoni sa seksi duket sot Anastasia...

Ju kujtohet aktorja e parë e "Kosem"? Shikoni sa seksi duket sot Anastasia... GazetaExpress

“Sulltanesha Kosem” është kthyer në një telenovelat historike më të dashura në Shqipëri.

Padyshim personazhi i parë i kësaj telenovela që ka rrëmbyer zemrat ka qenë aktorja e parë që ka mishëruar Kosemin ka qenë bukuroshja greke Anastasia. 

Aktorja me sy të kaltra Anastasia Tsilimpiou, e cila na ka bërë për vete me aktrimin e saj dhe me turqishten me theks grek vijon karrierën e saj si aktore dhe modele në shtetin helen. 

Në këto foto të publikuara ne Instagramin e saj shohim se Anastasia e ka lënë mënjanë pamjen e pafajshme të vajzës së rolit, duke u dukur mjaft seksi dhe provokuese. 

Në disa komunikime me ndjekësit e saj në rrjete sociale ajo është shprehur se do të kishte dashur të qëndronte disa seri më shumë tek “Kosem” dhe se ka qenë një nga eksperiencat më të bukura që ka patur në jetë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 18:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera