Kthehu lart

Jonida Maliqi provokon rrjetin me fotot përvëluese nga plazhi

Jonida Maliqi provokon rrjetin me fotot përvëluese nga plazhi GazetaExpress

Këngëtarja Jonida Maliqi është duke shijuar disa ditë pushimesh jashtë vendit. 

Në shoqërinë e djalit të saj dhe prindërve, Jonida nuk mund të kalonte më bukur. Këngëtarja ka ndarë disa foto ku ka treguar se format e saj fizike janë përvëluese. 

Jonida gjithmonë është karakterizuar për stilin e saj të veçantë, guximtar dhe në një hap me tendencat më të fundit.

Pas një periudhe të trazuar në jetën e saj, ku iu desh t’i jepte fund martesës së saj disa vjeçarë, Jonida u rikthyer në muzikë me një baladë e cila u vlerësua dhe pëlqye nga publiku. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 09:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera