Kthehu lart

Jonida Maliqi më “fashion” se kurrë, godet me veshjen!

Jonida Maliqi më “fashion” se kurrë, godet me veshjen! GazetaExpress

Këngëtarja Jonida Maliqi është kthyer vërtetë në një ikonë mode.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto të reja ku shfaqet e veshur mjaft bukur. 

Nuk është hera e parë që Jonida përmes fotove të saj arrin të tregojë edhe stile të ndryshme veshjesh dhe të japë ide ndjekësve të saj për tendencat më të fundit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 10:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera