Kthehu lart

Jon Gjebrea tregoi edhe njëherë sa romantik është, ja çfarë i ka bërë të fejuarës për Shën Valentin!

Jon Gjebrea tregoi edhe njëherë sa romantik është, ja çfarë i ka bërë të fejuarës për Shën Valentin! GazetaExpress

Djali i moderatorit Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea ka treguar edhe njëherë anën e tij romantike.

Ai mund të mos i bënte dhurata speciale të fejuarës së tij Merlin në ditën e të dashuruarve. 

Ka qenë pikërisht ajo që i ka publikuar dhuratat e tij në rrjete sociale. Gjithashtu krahas dhuratave Joni ka publikuar edhe një foto me Merlin ku thotë se ajo është “Valentini” i tij çdo ditë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 10:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera