Kthehu lart

Jenner, seksi edhe pas lindjes

Jenner, seksi edhe pas lindjes GazetaExpress

Motra e të famshmeve Kardashian, Kylie Jenner, javë më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një vajzë.

Por, menjëherë pas lindjes ajo ka rikthyer format e saj trupore.

Përmes një fotografie, ajo ka treguar se lindja nuk ia ka lënë shenjë trupit të saj.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 22:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera