Kthehu lart

Ja kush po e puth Oriola Marashin

Ja kush po e puth Oriola Marashin GazetaExpress

Është bërë njëra prej modelëve më të përfolura në trojet shqiptare

Oriola Marashi kohëve të fundit është njëra prej femrave më të përcjellura dhe më të përfolura për mediat rozë.

Format e saj kanë bërë që ajo madje të merr edhe epitete të ndryshme nëpër rrjetet sociale ku përflitet për asetet e saj bombastike.

Por, nuk ka vonuar shumë dhe ajo është parë në krahët e dikut, madje duke u përqafuar, shkruan GazetaExpress.

Është ky njëri prej menaxherëve të shumë këngëtarëve të estradës sonë, përfshi edhe Ledri Vulës, Faton Shoshi.

Në një fotografi shihet se Fatoni është shumë afër bukuroshes shqiptare derisa përqafon ballin e saj.

Kujtojmë se Faton Shoshi është edhe ish menaxher i këngëtares Era Istrefi me të cilën ishte në lidhje deri para 4 muajve ku edhe i dha fund lidhjes me të. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 20:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera