Kthehu lart

Ja disa nga vipat që nuk i rezistuan "Ditës së verës"!

Ja disa nga vipat që nuk i rezistuan "Ditës së verës"! GazetaExpress

Shumë nga personazhet e njohur të ekranit nuk i kanë rezistuar gjatë ditës së sotme publikimit në rrjete sociale të urimeve për Ditën e Verës.

Disa me verore, disa me lule dhe disa me ballakume, këto janë disa nga postimet e vipa-ve shqiptar për këtë festë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 14:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera