Kthehu lart

Ish banorja e BB9 ka ngjashmëri të frikshme me të ëmën, këto foto flasin vetë

Ish banorja e BB9 ka ngjashmëri të frikshme me të ëmën, këto foto flasin vetë GazetaExpress

​ Ajo është një prej ish banoreve të BB9 që u përfol për shkak të ndërhyrjeve estetike. 

Armela Hyseni ka pranuar vetë se i është dashur tu nënshtrohet disa operacioneve për të patur pamjen e dëshiruar. 

Tashmë me anë të një videoje nën Instagram ajo ka treguar ngjashmërinë e frikshme me nënë e saj.

‘Mami ime’ shkruan ajo në videon ku e ëma duket po aq e bukur sa vajza e saj. Pamjet flasin vetë për ngjashmërinë e tyre. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Nentor 2018 20:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera