Kthehu lart

Ish banori i BB9 ndalohet nga 'Shqiponjat', varg makinash luksoze dhe individë të maskuar

Ish banori i BB9 ndalohet nga 'Shqiponjat', varg makinash luksoze dhe individë të maskuar GazetaExpress

Forcat policore kanë ndaluar një varg të gjatë makinash luksoze dhe disa individë të maskuar. 

Në mesin e tyre ishte dhe ish banori i BB9, Elsamed  Senaj.  Pas daljes së tij nga BB, Elsamedi iu dedikua disa projekteve muzikore.

Pasi forcat policore kanë ndaluar grupin e të rinjve është sqaruar sitauata se e gjitha kjo kishte të bënte me xhirimin e një videoklipi të ri muzikor. 

Kohët e fundit është bërë trend që reperët e rinj që duan të kapin tregun bien në sy me makina luksose, maska, armë dhe u thurrin lavde sjelljeve të banditëve në këngët e tyre.

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 15:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera