Kthehu lart

Damiano i BB "nis" Luftën e Tretë Botërore, super-armatime me 5 vajza topless në dhomë

Damiano i BB "nis" Luftën e Tretë Botërore, super-armatime me 5 vajza topless në dhomë GazetaExpress

Ish-banori i Big Brother 9 Damiano Agalliu gjithnjë është shquar për pastime apo deklarata që kanë shkaktuar reagime.

Këtë herë ai ka publikuarne rrjetin social Instagram foto ku shfaqet në një dhomë me 5 vajza topless dhe me armë në dorë. 

“Lufta e 3 botëtore sapo nisi”, - shkruan ai krahas fotos. 

Nuk dihet nëse ai ka nisur xhirimet për klipin e tij të radhës pasi ka realizuar disa të tillë. 

/Gazeta Express


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Shtator 2018 10:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera