Kthehu lart

Ilda Bejleri do ju torturojë, ekspozon gjoksin nga makina

Ilda Bejleri do ju torturojë, ekspozon gjoksin nga makina GazetaExpress

Modratorja sportive, një nga femrat më sexy të ekranit është shfaqur sensuale.

Nëse ka diçka që përflitet pa fund për Ilda Bejlerin, ka të bëjë me format e saj trupore që nuk kursehet t'i eksozojë.

Në publikimet e saj më të fundit ajo ka ekspozuar gjoksin e saj dhe duket mjaft e lumtur teksa gjendet në makinë. 

Kohët e fundit u përfol se Ilda i ka dhënë fund raportit me deputetin demokrat Klevis Balliu.

Në fakt pavarësisht zërave se ems tyre kishte një romancë, çifti nuk e pranoi asnjëherë publikisht këtë fakt. /Gazeta Express/  


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 10:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera