Kthehu lart

‘Hazani’ tani e fejuar, por nuk do të besoni cili aktor ishte i dashuri i saj

‘Hazani’ tani e fejuar, por nuk do të besoni cili aktor ishte i dashuri i saj GazetaExpress

Deniz Baysal tani është një ndër aktoret më të njohura dhe më të suksesshme turke, që me rolet e saj arriti të jetë e njohur në publikun kombëtar e ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajsh është fejuar dhe fotot e ceremonisë i kemi parë në profilin e saj në Instagram.

Mirëpo më parë ‘Hazani’ ka qenë e lidhur me dikë tjetër dhe atë me aktorin e njohur turk, Ugur Kurul.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 09:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera