Kthehu lart

Harrojeni Rezarta Shkurtën bionde, shikoni si është transformuar

Harrojeni Rezarta Shkurtën bionde, shikoni si është transformuar GazetaExpress

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka vendosur të bëjë ndryshimin më të papritur.

Të gjithë e kujtoni prej kohësh bionde por tashmë është koha të ndrushojë pamjen e saj.

Në postimin e saj në Instastory ajo shkruan ‘Lamtumirë biondinë’ dhe më pas tregon se ndryshimi është kryer. 

Nuk dihet saktësisht ngjyra për shkak të filtrave por me siguri nuk kini për ta njohur më.

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Korrik 2018 14:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera