Kthehu lart

Harrojeni Kimin, Anastasian...kjo kosovare ka të pasme që nuk do t'i harroni kurrë

Harrojeni Kimin, Anastasian...kjo kosovare ka të pasme që nuk do t'i harroni kurrë GazetaExpress

Është nga Kosova...

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre ?

Sipas Albanienshowbiz bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.

Një video të cilën e ka publikuar Bella në rrjetin social Instagram, shihet se si i janë lagur të pasmet nga ushtrimet e intensive

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 08:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera