Kthehu lart

“Ganja” e 9TY1

“Ganja” e 9TY1 GazetaExpress

Ka kohë që ka punuar në këtë projekt muzikor.

Reperi kosovar që jeton në Zvicër i njohur me nofkën 9TY1 ka publikuar këngën e re të titulluar “Ganjaa”.

Kjo këngë u shkrua nga vet ai dhe është nën producimin e Alvinobrownbeats ndërsa miksimi u bë nga Nomen Entertaiment.

Padyshim se edhe ky projekt u finalizua me klip.

Kur jemi te klipi, duhet veçuar se ai u xhirua në Milano dhe Zvicër dhe përmes saj reperi ka paraqitur jetën luksoze me veturat e shtrenjta por edhe bukuritë e vendeve ku xhiroi.

Kujtojmë që 9TY1 njihet për stilin unik në të kënduar pasi më shumë është i përqëndruar në stilin ‘trap’, lloj i Hip Hopit jo shumë i kultivuar tek ne.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Dhjetor 2018 19:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera