Kthehu lart

Françeska Jaçe na habiti sërish...kush ja ka dhuruar lulet për 'Shën Valentin'?

Françeska Jaçe na habiti sërish...kush ja ka dhuruar lulet për 'Shën Valentin'? GazetaExpress

Ndonëse kohët e fundit është shkruar në media se modelja dhe ish-banorja e Big Brother Fracnçeska Jaçe është ndarë, sërish na ka surprizuar.

Ajo ka publikuar një buqetë me trëndafila të kuq, pa treguar kush ja ka dhuruar. Nuk dihet nëse kjo dhuratë i ka ardhur Andi Geci apo nga dikush tjetër./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 14:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera