Kthehu lart

Françeska Jaçe ka vendosur t'ju shkatërrojë zemrën

Françeska Jaçe ka vendosur t'ju shkatërrojë zemrën GazetaExpress

Duket se vera është një nga stinët që ish banorja e Big Brother e shijon në maksimum. 

Ndërkohë që Françeska Jaçe është duke marrë rreze dielli kujdeset që fansat të mbeten të informuar për zhvillimet e ditës së saj.

Françi shpesh ndan video përvëluese me bikini ku fokusi është në zonët e saj më intime.

Mjafton t'u hedhësh një sy foto ve të saj për të kuptuar se sa ‘vuajnë’ ndjekësit e modeles në rrjetet sociale. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Korrik 2018 16:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera