Kthehu lart

Foto superjoshëse: Bukuroshja amerikane zhvishet në plazh

Foto superjoshëse: Bukuroshja amerikane zhvishet në plazh GazetaExpress

Modelja amerikane, Alexis Ren, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Të martën është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të kostumeve të larjes.

Në mesin e shumë modeleve nga e mbarë bota, për Sports Illustrated Swimsuit 2018 ka pozuar edhe bukuroshja nga Shtetet e Bashkuara, Alexis Ren, shkruan Gazeta Express.

Modelja 21-vjeçare ka pozuar me bikini në plazh, duke realizuar disa fotografi tejet seksi - madje edhe gjysmëzhveshur.

Më poshtë mund t'i shihni disa prej fotove të Alexis Ren për SI Swimsuit 2018, ndërkaq të gjitha fotot tjera mund t'i shikoni në ueb-sajtin e revistës. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 19:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera