Kthehu lart

Fatlumja tregon gjoksin me veshje transparente

Fatlumja tregon gjoksin me veshje transparente GazetaExpress

Këngëtarja Falume Popovci ka treguar gjoksin e saj super seksi me një fotografi të fundit

Këngëtarja, e cila është duke e shijuar suksesin me këngën e saj më të re “Plaga e ime” me Bleron ka vazhduar që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo kësaj here ka treguar gjoksin e saj super seksi me një veshje transparente.

Përndryshe, kënga e Falumes, “Plaga e ime” me Bleron ka kaluar më shumë se dy milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Prill 2018 21:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera