Kthehu lart

Eugent Bushpepa së shpejti baba?

Eugent Bushpepa së shpejti baba? GazetaExpress

Kjo periudhë është një nga më të rëndësishmet për këngëtarin Eugent Bushpepa, i cili do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Por veç karrierës artistike ai është shprehur në emisionin “Siluete”  rreth faktit që që dëshiron të bëhet baba dhe së shpejti mund të realizohet kjo dëshirë e tij.

“Nuk kemi vënë limite, planet ekzistojnë shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë,”-u shpreh Genti. 

Këngëtari është prej 7 vitesh në një lidhje me tashmë prej 2 vitesh bashkëjeton me partneren e tij Andian./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 17:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera