Kthehu lart

Ermali tregon çastin më të vështirë: Mora djalin dhe vetëm qaja!

Ermali tregon çastin më të vështirë: Mora djalin dhe vetëm qaja! GazetaExpress

I ftuar sot në emisionin më të ri të TV Klan, "Në Kurthin e Piter Pan", Ermal Mamaqi ka prekur të gjithë publikun duke kujtuar aksidentin e ndodhur dy vite më parë në Ferizaj.

"I dola përpara një rrethrrotullimi, makina ime u bë gjysmë. Kur shkova në shtëpi, aty e kuptova çfarë kisha rrezikuar. Takova djalin, e mora në krahë dhe fillova të qaja. Djali më shihte", tregoi Ermali.

Në fund moderatori dha një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë shoferët. "I bëj thirrje shoferëve vendosni një foto të fëmijëve tuaj tek kilometrazhi dhe do t'ju ulet gazi automatikisht", përfundoi Ermali./Xing.al/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 21:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera