Kthehu lart

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj GazetaExpress

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori.

Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Por Era duket mjaft mahnitëse me foton e fundit në Instagram.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet, së fundmi faqja e Instagramit Whattheyëearin, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme, kanë kushtuar plot 2984 euro.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 12:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera