Kthehu lart

Eni Koçi 'ajros' gjoksin, nuk e pret dot më verën

Eni Koçi 'ajros' gjoksin, nuk e pret dot më verën GazetaExpress

Këngëtarja Eni Koçi ka goditur me pamjen e saj më të fundit...

Biondia sexy gjithmon zgjedh të vishet guximshëm dhe pse jo të vërë në dukje asetet e saj.

Këtë herë, në pritje të ditëve të ngrohta, Eni mban veshur një kostum jeshil. Me siguri xhaketa e mban mjaft freskët, pasi janë anët e saj krejtësisht të hapura dhe i krijojnë mundësi gjoksit të saj të dalë përtej.

Më sexy se kaq nuk mund të dukej. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 14:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera