Kthehu lart

Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet 'Pse më doni?'

Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet 'Pse më doni?' GazetaExpress

Enca nuk po i ndalë pozat provokuese.

Enca po vazhdon me pozat e fotosesionit që ka bërë në të brendshmet e gjelbërta.

Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni i saj i fundit.

Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte “Përse më doni mua?”.

View this post on Instagram
Why do you love me ? ????
A post shared by ENCA (@enca) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 17:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera