Kthehu lart

Enca bëhet horë para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët

Enca bëhet horë para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët GazetaExpress

Enca është një nga këngëtaret shqiptare më të përfolura dhe më të zhurmshme.

Këtë herë veç flokëve ajo ka tërhequr vëmendje me një detaj mjaft befasues. 

Pozat e fundit ku ka hapur këmbët e kanë nxjerrë paksa keq para fansave.

Getat e saj janë grisur dhe kjo është një gjë që femrat e dinë mjaft mirë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Nentor 2018 09:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera